O mnie

Moje zdjęcie
Cześć! Jestem Dina mam 17 lat i uczę się w Technikum w Piotrkowie Tryb. Interesuję się ciekawostkami związanymi ze światem i krajem jakieś nowinki techniczne , portale plotkarskie itp. ;p . Uwielbiam czytać książki psychologiczne . Więcej o mnie dowiecie się czytając bloga :). Mam nadzieje, że was zainteresuję :).

niedziela, 15 stycznia 2012

Jessica Joy Rees

Hej !
Słyszeliście o Jessice Joy Rees Amerykance... Dziewczynka zmarła 5 stycznia miała raka mózgu. Ale była przepełniona nadzieją, że będzie dalej żyła. Jessica pisała bloga opisywała swoją chorobę wspierała ludzi chorych tak jak ona dodawała otuchy ... Była duchową bohaterką dla wielu cierpiących . Ta młoda dziewczynka pokazała wielu  ludziom co znaczy nie poddawać się do ostatniej chwili . Jestem dla niej pełna podziwu . Niech spoczywa w pokoju.

8 komentarzy:

 1. Ojeej. -,-

  ` Moja imienniczka ;D
  Współczuję, lecz podziwiam ją ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, ja bym się załamała a ona jeszcze pisała o tym publicznie..
  Swietny blog:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czytałam takiego bloga, tylko, że pisała go kobieta a blog nosił nazwę bodajże rak-nieborak. Dosyć zabawnie opisywała swoją chorobę , potem zmarła. Ostatnie wpisy są od jej męża.
  P.S Fajny blog :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj niech spoczywa. Szkoda, że takich ludzi tryskających nadzieją coraz mniej..

  OdpowiedzUsuń
 5. narazie nie powiem o jaką książkę mi chodziło :) mysle że dziś albo jutro pojawi się o niej post bo już prawie kończe ją czytać xD

  OdpowiedzUsuń