O mnie

Moje zdjęcie
Cześć! Jestem Dina mam 17 lat i uczę się w Technikum w Piotrkowie Tryb. Interesuję się ciekawostkami związanymi ze światem i krajem jakieś nowinki techniczne , portale plotkarskie itp. ;p . Uwielbiam czytać książki psychologiczne . Więcej o mnie dowiecie się czytając bloga :). Mam nadzieje, że was zainteresuję :).

niedziela, 8 stycznia 2012

Wieczornica :)

Hej !
Tak króciutko wyjaśnię o co chodzi z tą wieczornicą . Co roku przez harcerzy dzień przed WOŚP-em organizowana jest wieczornica na której zbierają się wszystkie drużyny z hufca i każda przygotowuje się do przedstawienia piosenki harcerskiej innej i kabaretu :) . Zabawa jest przednia :), a do tego pożyteczna bo jest licytacja przedmiotów, które przynieśliśmy z domów . Jest taka wielka skarbonka żaba , która jest już tradycją  od 5 lat przechodzi z rąk do rąk w tym roku wylicytowano ją za 400 zł :), a co do mojej dzisiejszej zbiórki pieniędzy myślę, że dobrze mi poszło bo puszka jest ciężka :). Niedługo jadę na rozliczenie wieczorem się pochwale ile uzbierałam :).


Fotka z przygotowań jakość nijaka bo mój aparat jest ze średniowiecza :) nie fascynuje się jakąś nadzwyczajną jakością  tylko żeby była pamiątka :). Lecę (znaczy mama mnie zawozi !) ;*

1 komentarz: