O mnie

Moje zdjęcie
Cześć! Jestem Dina mam 17 lat i uczę się w Technikum w Piotrkowie Tryb. Interesuję się ciekawostkami związanymi ze światem i krajem jakieś nowinki techniczne , portale plotkarskie itp. ;p . Uwielbiam czytać książki psychologiczne . Więcej o mnie dowiecie się czytając bloga :). Mam nadzieje, że was zainteresuję :).

poniedziałek, 9 stycznia 2012

Śmiech to zdrowie !

Hej !
Jak tam po pierwszym dniu w szkole po weekendzie ? Bo ja nie lubie ponidziałków choćby nie wiem jak długi był weekend ;p. Nie lubie ponieważ pierwszą mam historie , a jakoś niespecjalnie przepadam za tym przedmiotem i mam ogólnie 8 lekcji i dwa ostatnie wf-y  dzisiaj nie mialam wf-ów , ale byc zwolnioną z takiego powodu to nic do cieszenia wolałabym mieć. Nie będę poruszała tutaj tego tematu napiszę o czymś przyjemniejszym. :).
Znacie przysłowie śmiech to zdrowie ? Otóż należe do osób, które lubią się śmiać i optymistycznie podchodze do życia . Stwierdzone jest, że śmiech to naprawde duża dawka zdrowia ponieważ śmiech oddziałuje na wiele narządów np. gdy sie śmiejemy zamiast średnio pół litra powietrza wdychamy półtora litra dzięki temu nasz organizm jest lepiej dotleniony :). W dodatku szybciej pracuje nasze serce co też wpływa na stan serca i rozprowadza ono szybciej krew , w której jest właśnie w komórkach roznoszony tlen po całym organiźmie :). No i taka mała ciekawostka związana ze skórą twarzy , wiadome jest że gdy sieśmiejemy pracują mięśnie twarzy i wpływa to na ujędrnienie skóry ;D w dodatku nasz układ odpornościowy lepiej funkcjonuje . Więc śmiejmy się ! Nie będziemy chorować tylko cieszyć się tą beznadziejną zimą bez śniegu ! ;D . Lecę się uczyć baj :)

5 komentarzy:

 1. interesujący post :) uwielbiam się śmiać i nawet nie wiedziałam że śmiejąc sie robie coś dla siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. to dobrze, że lubię się śmiać i często to robię :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog ; ))

  ` Obserwujemy? ^^
  http://pamietnik-jessiki.blogspot.com/

  Jak się dodasz to napisz komentarz + napisz, że obserwujesz. Zrobię to samo :))

  OdpowiedzUsuń
 4. jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) nie bój się zawsze można gdzieś spotkać podobną ... a nawet lepszą ;)

  OdpowiedzUsuń