O mnie

Moje zdjęcie
Cześć! Jestem Dina mam 17 lat i uczę się w Technikum w Piotrkowie Tryb. Interesuję się ciekawostkami związanymi ze światem i krajem jakieś nowinki techniczne , portale plotkarskie itp. ;p . Uwielbiam czytać książki psychologiczne . Więcej o mnie dowiecie się czytając bloga :). Mam nadzieje, że was zainteresuję :).

czwartek, 19 stycznia 2012

Zapomniane

Hej !
Dzisiaj tak krótko napiszę o tym o czym niedawno przeczytałam, bo muszę się niestety uczyć :) .

Książka Zapomniane Cat Patrick ma szansę stać się kultową! To thriller psychologiczny będący historią młodej dziewczyny, która cierpi na dość niespotykany rodzaj amnezji – nie pamięta tego, co wydarzyło się wczoraj, a jedynym wspomnieniem jest... przyszłość. Wraz ze zbliżaniem się do końca lektury, czytelnik dowiaduje się dlaczego tak się dzieje...
Rzecz dzieje się w realiach amerykańskiej szkoły. London, główna bohaterka, w międzyczasie przeżywa swoją pierwszą miłość, ale... nie jest łatwo, zważywszy na to, że codziennie rano poznaje swojego chłopaka na nowo – chyba, że zerknie na notatki zrobione przez siebie dnia poprzedniego.
W 2013 roku planowana jest realizacja filmu na podstawie książki – główną rolę będzie grała Hailee Steinfeld , nominowana do Oscara za Prawdziwe męstwo.
Nie czytałam tej książki, ale zapowiada się ciekawie, gdy skończę tą którą obecnie czytam od razu wypożyczę tą :). Udanego wieczoru ;*

3 komentarze:

  1. jeżeli masz ochotę zapraszam do wzięcia udziału w moim pierwszym rozdaniu:)
    http://pacyfikatorka.blogspot.com/2012/01/rozdanie.html

    OdpowiedzUsuń