O mnie

Moje zdjęcie
Cześć! Jestem Dina mam 17 lat i uczę się w Technikum w Piotrkowie Tryb. Interesuję się ciekawostkami związanymi ze światem i krajem jakieś nowinki techniczne , portale plotkarskie itp. ;p . Uwielbiam czytać książki psychologiczne . Więcej o mnie dowiecie się czytając bloga :). Mam nadzieje, że was zainteresuję :).

niedziela, 8 stycznia 2012

WOSP !

Dobry wieczór !
Niedawno wróciłam z WOŚP-u . Uzbierałam 421,92 zł ! Jestem z siebie dumna :) . Wytrwale stałam od rana pod kościołem aż do południa by mieć jakikolwiek wkład na sprzęt jakim jest pompa insulinowa dla kobiet z cukrzycą , które są w ciąży by ich dzieci były zdrowe ! Nie muszę chyba tłumaczyć, że cukrzyca to bardzo groźna choroba . Trzeba z nią walczyć ! Jeżeli czyta to ktoś kto dzisiaj też był wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to chwalcie się w komentarzach jaki wkład pieniężny wasz był w ten szczytny cel :) ! Co do koncertu było cudownie ! Wytańczyłam się przy cudownych brzmieniach Izolatki ! Teraz czeka mnie matematyka i idę spać bo o 5 rano pobudka ;( . Ach... I co do tego makijażu co dałam wpis wczoraj to polecam gorąco ! Efekt niesamowity . Miłych snów ;* !.

3 komentarze:

  1. Ja swoją matmę właśnie skończyłam robić. Powodzenia! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam nieco więcej :)
    Ale i tak jestem dumna nie tylko z siebie ale ze wszystkich którzy stali, zagadywali ludzi i zbierali na pompy. Bo to może uratować życie :)

    OdpowiedzUsuń